Відомий російський блогер та опозиціонер Марк Фейгін відвідав Херсон. Про це він повідомив у соцмережах.
За його словами, в обласному центрі, який деокупували ЗСУ в листопаді минулого року, він знімає репортаж для свого Youtube-каналу.
“Нарешті я дістався самої південної точки. Самий центр Херсона, відоме місце. Тут закінчилася окупація Херсона російськими військами. Тут Зеленський приймав деокупацію, звільнення Херсона від російських військ. Місце особливе”, – каже Фейгин, знімаючи відео на Площі Свободи.
До цього Марк Фейгін відвідав міста поруч з фронтом у Харківській та Запорізькій областях.
Нагадаємо, що раніше в ефірі телеканалу 1+1 було показано першу частину документального фільму українського журналіста Дмитра Комарова “Рік. Херсон”. Нова документальна робота журналіста присвячена річниці деокупації правобережної Херсонщини та міста Херсон. Наступна частина фільму буде транслюватися на телеканалі цієї п’ятниці, 10 листопада.









