26 вересня піротехніки обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій знищили два боєприпаси часів минулих війн, що були виявлені днем раніше за межами м. Олешки на відкритій території. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Херсонській області.
Відомо, що це артилерійський снаряд калібром 45 мм та мінометна міна калібром 82 мм. При додатковому обстеженні території інших вибухонебезпечних знахідок виявлено не було.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: