В Олешках окупанти проводять перевірки та розпитують місцевих про підвальні приміщення в будинках

Місцевих жителів в окупованих Олешках зупиняють просто на вулицях, перевіряють документи та телефони, а також розпитують про підвальні приміщення.

Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”:

“В Олешках двоє чоловіків у цивільному одязі, але зі зброєю, перевіряють документи та телефони, а також погрожують цивільним під час спілкування”.

Зазначається, що особливу увагу вони приділяють будинкам із підвальними приміщеннями та розпитують місцевих жителів про їх наявність.

“Подібні дії свідчать про посилення контролю окупантів над населенням та їхню зацікавленість у пошуку додаткових приміщень для власних потреб”, – наголошують у “Жовтій стрічці”.

За даними Моніторингової місії ООН, лише цього року в Олешках і Голій Пристані зафіксували щонайменше 29 загиблих і 54 поранених цивільних. Більшість із них постраждали внаслідок атак безпілотників. Окрім постійної загрози обстрілів, жителі стикаються з гострою нестачею продовольства. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спроби завезти продукти в Олешки завершуються загибеллю людей: ворог організував блокаду міста

Фото створене за допомогою ШІ

Пов'язані записи

Як працюватиме мобільна аптека на Херсонщині з 29 червня по 3 липня

Наступного тижня мобільна аптека відвідає 23 населені пункти Херсонщини. Графік візитів в громади публікує Херсонська ОВА. 29 червня 30 червня 1 липня 2 липня 3 липня УВАГА! Маршрут може змінюватись…

Подробиці
4 жителів Херсонщини відзначено державними нагородами з нагоди Дня Конституції України

З нагоди Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами жителів Херсонщини. Про це у телеграм повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. Державними нагородами відзначено 4 жителів Херсонщини. ЧИТАЙТЕ…

Подробиці