В Херсоне в одной из школ отмечают Международный день родного языка.
Об этом сообщает сайт «Український південь» со ссылкой на страницу в соцсети Ирэны Фокиной.
«Сьогодні у Херсонському НВК І-ІІ ступенів № 8 відзначають Міжнародний день рідної мови. День розпочався урочистим святом, а далі на школярів чекає низка заходів: диктант, гра-квест знавців історії української мови, умільців, хто краще вимовляє скоромовки і багато ще цікавого».
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: