В Одесі курсуватиме новий багатосекційний трамвай

Одеська міська влада продовжує роботу з оновлення парку комунального електротранспорту. Нещодавно відбулося тестування багатосекційного трамваю «Татра-Юг».

Про це повідомляє прес-служба Одеської міськради.

Під час тестування мер Одеси Геннадій Труханов зазначив, що за останні 7 років на одеські маршрути вийшло 57 нових тролейбусів та 32 модернізованих трамваї. 

 «Цьогоріч наш трамвайний парк поповниться ще на 13 таких багатосекційних трамваїв, які ми отримуємо в рамках проєкту «Міський громадський транспорт України», – додав міський голова. 

Це стало можливим завдяки спільній роботі міської влади, депутатського корпусу, КП «Одесміськелектротранс» і міжнародних партнерів.

«Сьогодні трамвай розпочинає обкатку за маршрутом № 17 – від Куликового поля до 11-ї станції Великого Фонтану. У наших планах – повністю позбутися застарілого транспорту. І ми вже пропонуємо приватним перевізникам підхопити цю тенденцію. Тож працюємо далі!» – наголосив Труханов.

Раніше «Гривна» повідомила, що Одеська міськрада закупила та передала військовим ЗСУ 61 човен. Загальна вартість плавзасобів склала 44,5 мільйона гривень.

Фото: Одеська міськрада.

Пов'язані записи

Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

Подробиці
Катували жителів Херсонщини: оголошено вироки двом росіянам – «сенатору» й поліцейському

Суд заочно оголосив вироки двом росіянам за катування у 2022 році мирних жителів Херсонщини – нелегальні ув’язнення та «вибиття» показань. Один із російських злочинців – 49-річний житель Московської області, який…

Подробиці