В Одесі чоловік забив до смерті свого товариша

Про насильницьку смерть чоловіка одеським правоохоронцям повідомила цивільна дружина вбитого. Жінка виявила його тіло без ознак життя при вході до оселі.

Як повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції Одещини, правоохоронці встановили, що напередодні ввечері чоловік запросив до себе у гості колишнього колегу. Під час вживання алкогольних напоїв між приятелями виник конфлікт, а згодом і бійка, в ході якої гість нещадно побив господаря кулаками. Після скоєного зловмисник заснув на дивані, залишивши товариша біля вхідних дверей, а вже вранці, коли виявив його без ознак життя, прибрав зі столу залишки алкоголю та покинув квартиру.

Менш ніж за добу правоохоронці розшукали правопорушника за місцем роботи та затримали його в процесуальному порядку. Криміналісти слідчого управління за допомогою мобільної ДНК-лабораторії оперативно дослідили біологічні сліди, вилучені під час першочергових слідчих дій, та біологічні зразки потерпілого й зловмисника. Результати даного дослідження підтвердили причетність фігуранта до скоєння даного злочину. 

Попередньо, смерть потерпілого настала в результаті перелому ребер, забоїв та набряку головного мозку. Точна причина смерті буде встановлена за результатами судово-медичної експертизи.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру у вбивстві. Цей злочин карається позбавленням волі на строк від семи до пʼятнадцяти років. 

Підозрюваний поміщений до ізолятора тимчасового тримання, наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії тривають.

Раніше «Гривна» повідомила, що правоохоронці завершили слідство стосовно злочинної групи, що займалася сутенерством в Одесі. Її учасників – 2 чоловіків та 11 жінок, які втягували жінок у заняття проституцією, – відправили на лаву підсудних.

Пов'язані записи

Графік роботи мобільної аптеки на Херсонщині 15-19 червня

Наступного тижня мобільна аптека відвідає 20 населених пунктів у Бериславському та Херсонському районах, щоб люди могли придбати необхідні ліки поруч із домом. Графік роботи пересувної аптеки на наступний тиждень оприлюднила ХОВА.…

Подробиці
Миколаївщина та Одещина: в обігу з’явилися нові монети, присвячені регіонам України

12 червня НБУ ввів в обіг дві нові обігові пам’ятні монети з тематичної серії «Ми сильні. Ми разом». Вони присвячені Миколаївській та Одеській областям. Монети мають назви: «Миколаївщина та Одещина…

Подробиці