В Херсоні поліцейські припинили роботу незаконної АЗС

Автор: Иван Подлесный 16 Сентября 2019 15:00

Працівники Херсонського відділу поліції припинили незаконну діяльність автозаправної станції, що працювала по вул.Миколаївське шосе. Поліцейські провели перевірку законності її функціонування, але ніяких дозвільних документів ніхто не надав. Пальне та обладнання АЗС вилучено. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області. 

"Ми встановили, що на АЗС продавали бензин та дизпаливо за цінами трохи нижчими, ніж на інших заправках. На місце ми викликали працівників ДСНС, які демонтували три заправні модулі", - повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола Вербицький.

Під час подальшої перевірки поліцейські з’ясували, що на АЗС не дотримувалися норм безпеки ні по зберіганню палива, ні будь-які інші, через що працівники та автовласники наражалися на небезпеку. Крім того, після заправки на АЗС бензином невідомого походження могли значно погіршитися робочі показники автомобілів клієнтів даної заправки.

Наразі зразки вилученого палива направлені на експертизу, яка визначить його якість. Працівники поліції проводять необхідні заходи для встановлення особи власника незаконної АЗС. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.272 «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою» Кримінального кодексу України.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів