В Херсоне у маршрутки на ходу лопнула полуось

Сегодня, 28 декабря, в Херсоне на остановке «Ул. Киевская» у маршрутки №17 от перегруза обломалась задняя полуось.

Об этом сообщает «Любимый Херсон» со ссылкой на пассажира автобуса Андрея Мухина.

Обошлось без пострадавших, т.к. маршрутка подъезжала к остановке на небольшой скорости. 

Пов'язані записи

«Повернення пам’яті Херсона»: у Міністерстві закордонних справ презентували виставку викрадених експонатів

Виставка має назву «Повернення пам’яті Херсона. Викрадене мистецтво, збережене в музейних артпринтах», її мета – нагадати про музейні експонати, які російські окупанти викрали з херсонського музею. Глядачами стали представники іноземного…

Подробиці
Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

Подробиці