Упродовж 7 місяців аграрії сплатили за придбані земельні ділянки близько 5 млн грн

Автор: Елена Гайдук 16 Августа 2019 08:50

Упродовж 7 місяців на Херсонщині з торгів були реалізовані права оренди на 52 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа переданих в оренду земель склала близько1,8 тис. га у 16 районах області. Найбільше – 9 земельних ділянок загальною площею понад 149 га для ведення товарного сільгоспвиробництва та фермерського господарства, в оренду з торгів передано у Генічеському районі. За право їх оренди аграрії сплатили 275,3 тис. грн.

Однак, найпривабливішою для сільгоспвиробників стала земля у Чаплинському районі. Загальна площа набутих тут прав оренди на 7 земельних масивів склала більш ніж 520 га на суму, що перевищила 1,4 млн. грн.

За результатами проведених земельних аукціонів розмір орендної плати в середньому по області зріс удвічі – до 16,04 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а до місцевих бюджетів надійшло близько 5 млн. грн. орендної плати лише за перший рік користування земельними ділянками – на 2 448 378,35 грн. більше від стартового розміру.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів