27 червня окупанти атакували Зимівник. Ворог бив з артилерії.
Як повідомили у Херсонській ОВА, внаслідок артилерійського обстрілу постраждав працівник комунального підприємства.
У 60-річного чоловіка діагностували мінно-вибухову травму. В ХОВА додали, що чоловік перебуває у лікарні, де йому проводять обстеження та надають необхідну допомогу.
Фото із соцмереж








