У трагічному ДТП разом із чоловіком загинула миколаївська журналістка

Увечері 19 листопада на трасі Н-11 Дніпро – Миколаїв, біля села Добра Воля Новобузького району, сталася ДТП, в якій загинули двоє людей. У легковому автомобілі їхали миколаївська журналістка Олена Левицька та її чоловік Сергій. Обоє вони померли в медичній установі.

Про трагедію повідомили колеги загиблої журналістки з видання «Новини-N».

У дописі йдеться, що через складні погодні умови легковий автомобіль занесло, і він зіткнувся з мікроавтобусом, який рухався в зустрічному напрямку.

 

Олена Левицька. Фото: «Новини-N».

«Олена Левицька протягом останніх п’яти років працювала в «Новинах-N», саме у нас пройшло її становлення як журналіста. Олену любили та цінували в колективі за характер, веселу вдачу й доброту, глибокий професіоналізм та порядність. Всі щиро раділи, коли вона повідомила, що виходить заміж. Її обранцем став бойовий офіцер, який з перших днів війни захищав нашу країну від російської агресії. На жаль, доля виявилася надто жорстокою до закоханих, відпустивши їм трохи більше п’яти місяців подружнього життя. Олені було 29 років», – написали у дописі колеги загиблої.

Пов'язані записи

Привласнив кошти на відбудову Посад-Покровського: оголошено підозру директору будівельної компанії

На Херсонщині правоохоронці оголосили про підозру у привласнені та розтраті директору будівельної компанії, яка мала вести ремонтні роботи та зводити приватні житлові будинки замість пошкоджених війною у селі Посад-Покровське Чорнобаївської…

Подробиці
Данія передала машини швидкої двом лікарням у Херсоні

Дві машини швидкої допомоги передали до двох лікарень Херсона у межах співпраці із данським містом Сількеборг. Як повідомили в ХМВА, ініціатива стала можливою завдяки підтримці благодійної організації Repower Charitable Foundation…

Подробиці