У трагічному ДТП разом із чоловіком загинула миколаївська журналістка

Увечері 19 листопада на трасі Н-11 Дніпро – Миколаїв, біля села Добра Воля Новобузького району, сталася ДТП, в якій загинули двоє людей. У легковому автомобілі їхали миколаївська журналістка Олена Левицька та її чоловік Сергій. Обоє вони померли в медичній установі.

Про трагедію повідомили колеги загиблої журналістки з видання «Новини-N».

У дописі йдеться, що через складні погодні умови легковий автомобіль занесло, і він зіткнувся з мікроавтобусом, який рухався в зустрічному напрямку.

 

Олена Левицька. Фото: «Новини-N».

«Олена Левицька протягом останніх п’яти років працювала в «Новинах-N», саме у нас пройшло її становлення як журналіста. Олену любили та цінували в колективі за характер, веселу вдачу й доброту, глибокий професіоналізм та порядність. Всі щиро раділи, коли вона повідомила, що виходить заміж. Її обранцем став бойовий офіцер, який з перших днів війни захищав нашу країну від російської агресії. На жаль, доля виявилася надто жорстокою до закоханих, відпустивши їм трохи більше п’яти місяців подружнього життя. Олені було 29 років», – написали у дописі колеги загиблої.

Пов'язані записи

Внаслідок ворожої дронової атаки постраждав працівник Херсонської МВА

Окупанти продовжують дроновий терор Херсонської громади. Сьогодні, 25 червня, під удар ворожого БпЛА потрапив працівник Херсонської міської військової адміністрації. Російський безпілотник атакував 53-річного працівника ХМВА близько 14:55 у Центральному районі…

Подробиці
Привласнив кошти на відбудову Посад-Покровського: оголошено підозру директору будівельної компанії

На Херсонщині правоохоронці оголосили про підозру у привласнені та розтраті директору будівельної компанії, яка мала вести ремонтні роботи та зводити приватні житлові будинки замість пошкоджених війною у селі Посад-Покровське Чорнобаївської…

Подробиці