У Скадовську рятувальники провели навчання на морському судні

Автор: Дарья Мельник 15 Февр. 2019 10:15

Вчора, 14 лютого, на території Скадовської філії дочірнього підприємства "Адміністрація морських портів України" відбулися тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі на морському судні. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Херсонській області. 

За тактичним задумом внаслідок вогневих робіт у машинному відділенні буксиру виникла пожежа та є постраждалий, який самостійно не має змоги покинути машинне відділення. Пожежа поширюється по судну, загрожуючи розгерметизації паливного бункеру об’ємом 45 куб. м.

До гасіння умовної пожежі залучалися два відділення 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини та пожежна команда чергової вахти морського буксиру.

По завершенню навчань начальник Скадовського районного сектору обласної ДСНС Дмитро Турченко наголосив: «Об'єкт за своїми параметрами не з простих і всі учасники професійно справилися з відпрацюванням варіантів тактичних можливостей під час гасіння пожежі такого формату».

Також особовим складом 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини було перевірено роботу стаціонарного лафетного ствола на новому пожежному автомобілі.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: