У Нововоронцовському районі поліцейські забрали з вулиці нетверезу мати з маленькою дитиною

Автор: Виталий Яшков 30 Янв. 2019 10:00

Повідомлення у Нововоронцовське відділення поліції надійшло від стурбованих жителів села приблизно о 19:00. Вони переживали за здоров’я однорічного хлопчика, який біля магазину сидів на землі поруч зі своєю явно нетверезою матір’ю. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

На місце події прибув ювенальний інспектор та група реагування відділення поліції. Жінка самостійно не могла підвестися на ноги через сильний стан алкогольного сп’яніння та не могла чітко нічого пояснити. Поліцейські викликали їй «швидку» та разом з дитиною забрали в лікарню. Там жінці провели тест на встановлення стану алкогольного сп’яніння. В лікарні 32-річна мати розповіла, що пішла в гості до подруги і не розрахувала дозу вжитого алкоголю. Коли поверталася додому з сином, то спіткнулася, впала і вже самостійно не могла підвестися. Після обстеження стан здоров’я матері і дитини не викликав занепокоєння, тож повідомили родичам жінки і її з сином забрали додому.

Наступного дня родину відвідав ювенальний інспектор і поговорив з жінкою, закликав її більш відповідально ставитися до виконання своїх батьківських обов’язків по відношенню до сина та розповів про згубні наслідки вживання спиртних напоїв.

За словами жінки, їй дуже соромно за свою поведінку і перед сином, і перед односельцями. У відношенні матері складено адміністративний протокол про неналежне виконання обов’язків щодо виховання дитини. Також про цю подію повідомили в службу у справах дітей Нововоронцовської райдержадміністрації.

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, з початку року майже 100 батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей.

 © Херсонська область: https://hr.npu.gov.ua/news/novini/u-novovoronczovskomu-rajoni-policzejski-zabrali-z-vuliczi-netverezu-mati-z-malenkoyu-ditinoyu/

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів