У Новій Каховці шахрай ошукав пенсіонерку на 36 тис. грн

Автор: Аркадій Ліснічук 25 Сентября 2019 12:20

Жертвою телефонного шахрая стала пенсіонерка з міста Нова Каховка. Жінці зателефонував невідомий, який представився співробітником посольства. Він розповів, що у доньки заявниці, яка працює в Польщі, виникли проблеми з документами і потрібні гроші на їх відновлення. Мати запанікувала, не зв’язалася з донькою, а одразу почала виконувати умови псевдопрацівника посольства. Про це повідомляє прес-служба ГУ поліції у Херсонській області.

Через різні термінали пенсіонерка перерахувала шахраю всі заощадження - 36000 гривень. Коли їй вдалося зв’язатися з донькою, то з’ясувалося, що у неї все добре і вона не зверталася ні до кого по допомогу.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Проводяться оперативні та розшукові заходи по встановленню особи шахрая та притягненню його до відповідальності.

«Якщо вам або вашим родичам телефонують незнайомі люди, представляються працівниками різних установ і вимагають гроші за вирішення будь-яких питань, знайте – це шахраї. Не виконуйте їх умови і спробуйте якнайшвидше передзвонити рідним. У таких випадках попросіть людину, яка телефонує, назвати прізвище, ім'я, по батькові і дату народження родича, якому нібито потрібна допомога. Зазвичай, злочинці не володіють такою інформацією», - звертаються поліцейські до херсонців.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів