У Миколаєві російські загарбники знищили зерновий термінал

Місто Миколаїв та його околиці щодня потерпають від ракетних ударів окупаційних військ. 4 червня стало відомо, що війська РФ поцілили по стратегічному об’єкту інфраструктури – після прильоту ракет і сильного вибуху у небо піднявся стовп чорного диму заввишки близько 100 метрів (на фото). Про це повідомило місцеве видання “Новости N“.

Згодом з’явилася інформація, що масованого удару окупанти завдали по морському спеціалізованому порту, зокрема по зерновому терміналу, що знаходиться на території підприємства. Як пише “Дзеркало Тижня“, під вогонь загарбників потрапив спеціалізований порт “Ніка-Тера”, який належить олігарху Дмитру Фірташу.

За інформацією мера Миколаєва Олександра Сенкевича, в результаті спалахнули склади із зерновим шротом, гасіння пожежі тривало аж до 6 червня.

На новину відреагував голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель. “Черговий російський ракетний удар, що сприяє глобальній продовольчій кризі. Російські війська знищили другий за величиною зерновий термінал в Україні, у Миколаєві“, – цитує Борреля “Уніан.

За словами голови дипломатії ЄС, цей удар суперечить нещодавнім обіцянкам президента РФ Путіна щодо безпечного проходу через Чорне море з українських портів для торгового судноплавства.

Дезінформація, яку поширює Путін, щоб відкинути звинувачення, стає все більш цинічною“, — сказав Жозеп Боррель.

  • Пов'язані записи

    Проводила голосування під час псевдореферендуму в селі Станіслав: реальний вирок жительці Херсонщини

    Суд оголосив вирок жінці, яка під час незаконного референдуму у 2022 році обходила будинки зі скринькою для голосування в селі Станіслав. Доведено, що у вересні 2022 року, під час тимчасової…

    Подробиці
    Окупанти з дрона вбили енергетика в Херсоні

    Під час проведення ремонтних робіт у Херсоні загинув працівник енергетичної компанії – ворог скинув на чоловіка вибухівку з дрона. За інформацією пресслужби обласної прокуратури, це сталося 10 червня близько 13:40…

    Подробиці