Херсонщина продовжує співпрацю з громадами з інших регіонів у межах національного проєкту «Пліч-о-пліч». Ним передбачена не лише матеріальна допомога, а й підтримка вразливих категорій населення, зокрема дітей.
Нещодавно діти із Нововоронцовської громади прибули на відпочинок до Звягельської ТГ, що на Житомирщині. Для юних гостей підготували насичену програму з екскурсіями, психологічною підтримкою, квестами та творчими активностями. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці проєкту “Пліч-о-пліч: Згуртовані громади”.
Крім того, відпочинок для дітей з прифронтового півдня у межах проєкту організувала і Болехівська громада з Івано-Франківщини. На оздоровлення до Прикарпаття відправились діти з міста Новий Буг, що на Миколаївщині.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громада з Хмельниччини передала 1 млн гривень Чорнобаївській ТГ у межах проєкту «Пліч-о-пліч»
Ще один південний регіон – Одещина, навпаки, був приймаючою стороною. Березівська громада організувала відпочинок для дітей з Донеччини.
Як раніше повідомляла «Гривна», у межах вищезгаданого національного проєкту Херсонщина підписала понад пів сотні меморандумів про співпрацю. Крім того, проєкт вийшов на новий міжнародний рівень. У березні цього року Чорнобаївська громада підписала меморандум про партнерство з польським містом Грибів.
Фото: Пліч-о-пліч: згуртовані громади / Фейсбук.









