У квартирах херсонців нарешті потеплішає: влада звітує про старт опалювального сезону, проте не для всіх

21 листопада, як і анонсувала напередодні влада, у Херсоні стартував опалювальний сезон. Із 5-ї ранку почали запускати усі міські котельні.

Про це в ефірі «Суспільного» повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

За його словами міська влада намагається, щоб усі жителі Херсона та передмістя були з теплом узимку. Проте, є райони, де поки що централізованого опалення не буде.

«Це стосується мікрорайону Корабел у Херсоні. Там обленерго ще не закінчило роботи р ремонту електрообладнання. Як тільки все буде відремонтовано – запустимо острівську котельню. Розраховуємо, що це станеться десь за 10 днів», – зазначив Мрочко.

За його словами наразі у мікрорайоні Корабел проживає близько 4-6 тисяч осіб. Кількість жителів коливається тому, що хтось приїжджає, а хтось навпаки – виїжджає. Проте кілька тисяч жителів потребують тепла взимку. У будь-якому разі, влада має намір забезпечити тих, хто цього буде потребувати, безкоштовними обігрівачами.

Також, начальник ХМВА повідомив, що усі херсонські котельні, на випадок знеструмлення, забезпечені генераторами та паливно-мастильними матеріалами. Тож, у разі аварійної ситуації котельні зможуть кілька днів працювати на генераторах.

«Непроста ситуація у передмістях Херсона – Антонівці та Садовому. Там відсутня електрика. Тому для населення передбачено безоплатна роздача дров та вугілля. Також дрова безоплатно будуть надані й для опалення тих приватних будинків, які будуть цього потребувати», – зауважив Мрочко.

Начальник ХМВА зазначив, що тепломережа у місті відремонтована. Проте, жителі Острова кажуть про інше. Нещодавно жителі мікрорайону були свідками «водоспаду» з труб тепломережі – там утворилися свищі, а у дворі одного з будинків ще після потопу не відремонтовані поламані водою труби.

Тож до звіту від влади «про все відремонтовано» – ще далеко.

Читайте також: Приймати чи не приймати тепло: голови ОСББ на херсонському Острові побоюються можливих проблем

Пов'язані записи

З-під ударів дронів на Херсонщині евакуювали дитину, десятьох дорослих і кота

Поліцейські евакуювали ще 11 жителів Бериславського району з населеного пункту, який постійно потерпає від атак російських безпілотників. Серед врятованих – чотирирічна дівчинка. За даними правоохоронців, через посилення дронових атак на…

Подробиці
На ТОТ Херсонщини водіїв почали готувати до атак безпілотників

На тимчасово окупованій частині Херсонської області російські військові проводять інструктажі для водіїв щодо дій під час атак безпілотників. Про це повідомляє рух спротиву “Жовта Стрічка”. За інформацією активістів, місцевим жителям…

Подробиці