2 вересня о 15:38 на номер Служби «101» надійшло повідомлення з проханням про допомогу від мешканців двоповерхового багатосімейного будинку, що знаходиться в с. Комишани по вул. Широкій. Про це повідомляє облуправління ДСНС.
На місце події направлено Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Обласної ДСНС. На місці з’ясувалось, що під сходи будинку заповзла змія і мешканці не мають можливості зайти до приміщення. Рятувальники відловили плазуна та вивезли у природне середовище існування.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: