У херсонському університеті вирішать проблеми з опаленням

Автор: Григорій Сергієнко 31 Янв. 2019 15:20

Раніше студенти Херсонського державного університету скаржилися на проблеми з опаленням у їхньому навчальному корпусі. Зі слів студентів, взимку замість вирішення цієї проблеми адміністрація університету скорочувала час занять на 20 хвилин

Під кінець минулого року ХДУ все-таки оголосив 5 тендерів на встановлення компонентів опалення у приміщені другого корпусу. Загальний обсяг фінансування склав 672 тисячі гривень. Виконавцями робіт виступають три підприємці, які й займуться встановленням опалення у стінах навчального корпусу університету.

Перемогу у тендері отримують ФОП Вайнер, ФОП Цемент та ФОП Карпова. За даними аналітичної системи «Сlarity project», двоє останніх пов’язані між собою контактними телефонами, які вказані у документаціях компаній.  Також такий телефонний номер має компанія ТОВ «Мегаімплекс». Як зазначено в аналітичній системі «Youcontrol», дана компанія має статутний капітал 3000 гривень та розміщена у приміщені житлового будинку.

Ремонтні роботи вже активно розпочалися й через них у холодний період було призупинено навчання у даному корпусі, а студенти, які там навчаються перейдуть до інших корпусів університету.

 Читайте також: «Будуємо без тендеру»: у херсонському університеті продовжується будівництво басейну

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів