У Херсонській облдержадміністрації створили комісію, яка займеться питанням використання державної субвенції, що призначалась на будівництво спортмайданчиків для занять спортом на території області. Відповідне розпорядження підписав голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.
У документі йдеться, що комісія була створена для того, щоб надавати у відповідні органи ОДА пропозиції щодо будівництва спортмайданчиків на території населених пунктів Херсонської області.
Очолить комісію заступник голови ОДА Дмитро Бутрій. До її складу увійдуть чиновники департаментів облдержадміністрації.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: