Для того, щоб запобігти на території області виникненню надзвичайних ситуацій й оперативному реагуванні на них у Херсонській ОДА займуться питанням створення ситуаційного центру. Для цього була створена спеціальна робоча група. Відповідне розпорядження підписав голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.
Згідно із документом, робоча група має вивчити дане питання й надати свої пропозиції до Херсонської ОДА до 5 вересня. Очолить її заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. До її складу увійдуть чиновники ОДА, прикордонники, працівники СБУ та поліцейські.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: