У Херсоні знову заговорили про скандальну автостанцію

Автор: Аркадій Ліснічук 05 Февр. 2019 13:30

Скандальна автостанція «Юг» знову стала причиною дискусій та обговорень у місті. Річ у тому, що вона побудована та функціонує із грубими порушенням Законодавства України: автостанція не має місця для розвороту та стоянки транспортних засобів, будівля зовсім не обладнана для потреб людей з обмеженими можливостями та земля під автостанцію оформлена із порушенням закону. Сьогодні на постійній депутатській комісії Херсонської міськради із питань транспорту гостро стало питання функціонування даної автостанції.

Через те, що у проекті автостанції не передбачена необхідна кількість стоянок та розворотів для автобусів, які стоять та чекають на свою відправку, водії ставлять свої транспортні засоби на території стоянки, що знаходиться біля залізничного вокзалу. Нещодавно без проведення конкурсу у даної автостоянки змінився орендар. Тому запитання у членів комісії виникли до начальника МКП «Сервіс-центр» Григорія Колодяжного, який й займається питанням функціонування стоянок  на території міста Херсон.

«КП не здійснює контроль за перевезенням пасажирів. Стоянку зараз орендує підприємець, який здійснює там діяльність. Наразі процедура проведення конкурсу скасована й вона не дійсна, а переможця ми обрали на власний розсуд. На березневий виконком буде винесено проект, який буде регламентувати проведення даного конкурсу», - говорить Колодяжний.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів