Триває евакуація жителів з мікрорайону Корабел. Після російських ударів по мосту гуманітарна ситуація там ускладнилася.
За словами начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, все більше людей ухвалюють рішення на користь виїзду з мікрорайону Корабел.
Станом на 18:00 4 серпня уже вивезено 400 жителів, серед них 34 дитини та 41 маломобільна особа.
Відомо, що загалом там залишалося близько 1800 людей, серед них – 187 маломобільних та 31 дитина. Отже, приблизно 22% жителів мікрорайону Корабел вже евакуйовано.
Для тих, хто виїжджає створено спеціальний пункт евакуації. За словами Олександра Прокудіна, там допомагають оформити документи, дають консультації. Після цього людей або відвозять до рідних, або розміщують у тимчасовому прихистку з необхідними умовами для життя.
Щодо евакуації з мікрорайону Корабел можна звертатися до обласного контакт-центру за телефонами: 0800 101 102 або 0800 330 951.
Фото: скриншот з відео ХОВА









