У Херсоні 11 травня тролейбуси знову вийшли на маршрути після тижневого призупинення руху через погіршення безпекової ситуації.
Нагадаємо, із 4 травня у місті тимчасово припинили рух електротранспорту. Причиною стало загострення безпекової ситуації. Російські війська неодноразово атакували як саме депо, так і громадський транспорт.
Начальник Ярослав Шанько пояснив, що наразі вдалося відновити лише два тролейбуси – №4 та №8. За його словами, це пов’язано з тим, що у Центральному та Корабельному районах тривають ремонтні роботи на контактній мережі, через що відбувається часткове знеструмлення.
Як альтернатива – у місті продовжують працювати і маршрутки, попри небезпеку. За даними Херсонської МВА, 11 травня на маршрутах міста курсують 30 автобусів. Йдеться про такі автобусні маршрути, як №2, 3, 4, 5, 10, 14, 16, 20, 33, 47 та 48.
Нагадаємо, як відомо, останніми тижнями окупанти посилили та атаки по автобусах і маршрутках. Як наголошував Олександр Прокудін, попри небезпеку місто не залишиться без перевезень. За його словами, наразі вони шукають рішення, які дозволять зменшити ризики для пасажирів і водіїв та зберегти стабільну роботу транспорту.
Фото: ХМВА









