Російські воєнні злочинці вчергове атакували волонтерів у Херсоні. Зранку окупанти завдали удару по автомобілю представників ГО “Іскра Добра” у Дніпровському районі міста.
Про це сьогодні повідомив начальник ХМВА Ярослав Шанько.
Волонтерська організація постійно допомагає жителям громади, забезпечуючи їх гарячими обідами. Ворожа атака сталася під час чергової доставки обідів до одного з пунктів видачі гуманітарної допомоги.
Наразі відомо, що один із постраждалих перебуває у тяжкому стані – в чоловіка травматична ампутація ноги. Інший постраждалий, попередньо, отримав акубаротравму.
«Російські військові вкотре цілеспрямовано б’ють по цивільних та людях, які допомагають мирному населенню виживати у фронтовому Херсоні. Це – не випадковість, а свідомий терор мирних жителів і тих, хто щодня рятує людей та підтримує громаду», – зазначив начальник ХМВА Ярослав Шанько та опублікував фото наслідків атаки.
Він також нагадав, що вчора вдень ворог здійснив дронову атаку на автомобіль організації World Central Kitchen також у Дніпровському районі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поки в ООН не називають винних, окупанти вже вихваляються ударом по гуманітарній місії у Херсоні (фото)


Фото: ХМВА.









