Російські окупанти продовжують тероризувати Херсонську громаду за допомогою БпЛА різних типів. Сьогодні в обласному центрі рашисти спрямували дрон «молнію» на цивільне авто.
Про це повідомляє ХОВА.
Орієнтовно о 08:20 росіяни вдарили «молнією» по цивільній автівці у Центральному районі Херсона.
Внаслідок дронового удару постраждали четверо людей: 69-річний чоловік та жінки віком 49, 40 та 63 роки. Попередньо, вони отрмиали вибухові травми.
Потерпілі самостійно звернулися до лікарні. Наразі медики проводять обстеження та надають їм необхідну медичну допомогу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонщина отримає 96 млн гривень з держбюджету на облаштування антидронових укріплень
Фото: ХМВА.









