Сьогодні українці відзначають головне свято нашої країни - День Незалежності України. Цього року у Києві вирішили відійти від військового параду. Замість нього був організований марш захисників України, який також пройде й в інших містах нашої країни. Херсон - не виключення.
Участь у ньому взяли військовослужбовці та просто небайдужі містяни. Вони з українськими прапорами в руках пройшли ходою від площі Свободи до меморіалу Слави. Загалом до маршу захисників України долучилося близько 150 херсонців.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: