У Херсоні назріває новий транспортний колапс?

Автор: Аркадій Ліснічук 05 Февр. 2019 14:13

Не так давно Херсон пережив транспортний колапс, який майже повністю зупинив роботу маршрутних таксі у місті. Тоді водії маршруток та перевізники повідомляли, що на них чиниться тиск зі сторони керівництва комунального підприємства «Херсонкомунтранссервіс».  Водіїв не випускали на маршрут, вимагали платню за «путівку» та розривали договори із тими хто відмовлявся платити. Сьогодні ж ця історія знову повторяється.

Зі слів адвоката, який представляє права трьох перевізників за маршрутом №17 та №4, на них чиниться тиск із боку КП та автобуси не відпускають на лінію, а водіїв, що працювали на маршрутках просто звільнили. За даним фактом вони вже звернулися до правоохоронних органів.

Натомість, директор «ХКТС» Павло Макейчик повністю відкинув дані звинувачення й заявив, що готовий зустрітися із перевізниками у суді.

«15 січня минулого року із даними перевізниками був укладений договір, а цього року у нього закінчився термін дії. Натомість, умови, які ми запропонували для них не підходять й вони відмовилися укладати новий договір. Водії за вказівкою цих підприємців не вийшли на роботу, але їх ніхто не звільняв. На роботу транспорту у місті це майже ніяк не вплинуло, оскільки зайняти данні маршрути є багато охочих», - заявив Макейчик.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів