Досить-таки дивний проект рішення був опублікований на офіційному сайті Херсонської міської ради. Так, на розгляд чергової сесії виноситься питання «Про погодження створення відділу з паркування на базі Інспекції з контрою за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона».
Проте, у цьому проекті рішення запитання викликає вже перший пункт документу. В ньому йдеться, що створення нового відділу мають погодити із 27-го вересня 2018 року. Виходить, що відділ, який ще навіть не було створено, розпочне роботу рік тому назад.
Сам же відділ буде підпорядковуватися інспекції із благоустрою, де начальницею є депутатка Херсонської міськради Олена Мазур. Зайнятися ж новостворений відділ має контролем за дотриманням правил парковки у місті. Також він має брати участь у в обговоренні та узгоджені проектів щодо встановлення паркувальних місць на території міста.
Тэги: