10 жовтня о 10.00 в облдержадміністрації (І поверх, зал засідань) відбудеться навчання щодо ефективного проведення публічних закупівель, аналізу відкритих даних, уникнення ризиків від співпраці з неблагонадійними контрагентами, оптимізації роботи з їх перевірки, ефективного використання бюджетних коштів. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.
Тренінг відбудеться у форматі онлайн-конференції, а проведе його експертка компанії «YouControl» Наталія Чорногуб.
На думку радника голови облдержадміністрації Андрія Богдановича, працівники обласної та районних державних адміністрацій зможуть навчитися правильно аналізувати дані з відкритих джерел та ефективно проводити закупівлі: «Це дозволить уникнути ризиків від співпраці з недобросовісними контрагентами та допоможе підвищити ефективність використання коштів платників податків».
Тэги: