Вперше після деокупації: на Херсонщині розіграли футбольний Кубок області (ФОТО)

Поки російські війська щодня обстрілюють Херсонщину, в області поступово повертаються до мирного життя. Однією з таких подій став Кубок області з футболу, який уперше провели після звільнення правобережжя.

Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. За його словами, такі спортивні події допомагають громадам залишатися згуртованими.

Кубок області з футболу на Херсонщині
Олександр Прокудін

У турнірі взяли участь шість команд із різних громад регіону. На футбольному полі було все, за що вболівальники люблять цю гру: боротьба до останніх хвилин, красиві комбінації та напружені матчі.

Кубок області з футболу на Херсонщині
Олександр Прокудін

Переможцем стала команда Херсонської громади. Срібні нагороди здобули футболісти Великоолександрівської громади, а бронзу виборола Білозерська громада.

Також організатори визначили найкращих гравців турніру в індивідуальних номінаціях – відзначили воротаря, захисника, бомбардира та найкращого футболіста змагань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Футбол повертається: на Херсонщині після деокупації стартував Кубок області

Фото: Олександр Прокудін

Пов'язані записи

У ГУР показали, як нищать ворожу логістику на сухопутному коридорі до Криму

Головне управління розвідки України продовжує завдавати ударів по логістиці окупантів на півдні. Цього разу під удар потрапили російські вантажівки, які рухалися маршрутом так званого сухопутного коридору до тимчасово окупованого Криму.…

Подробиці
Пошкоджено будинки, дитсадок та АЗС: наслідки російських ударів по Херсонщині (фото)

22 червня добу армія РФ завдала чергових ударів по населених пунктах правобережної Херсонщини з артилерії та БпЛА різних типів. На Херсонщині внаслідок російських обстрілів поранено 11 людей та пошкоджено 35…

Подробиці