У Бериславському районі відкрили поліцейську станцію

Автор: Аркадій Ліснічук 08 Октября 2019 08:45

У жителів села Новорайськ Бериславського району відбулося подвійне свято – 171 рік з дня заснування населеного пункту та відкриття уже восьмої на Херсонщині, але першої у Бериславському районі, постійно діючої поліцейської станції. Створення та відкриття сучасного центру безпеки стало можливим завдяки спільним зусиллям громади Новорайської ОТГ та поліції. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Крім того, у забезпеченні правопорядку і безпеки поліцейським допомагатимуть 12 учасників громадського формування «Народна дружина» Новорайської ОТГ.

Станція розташована у приміщенні Новорайської сільської ради, має окремий вхід і просторий робочий кабінет, в якому створені комфортні умови для спілкування дільничного офіцера поліції з дорослими та маленькими жителями шести сіл та селищ, населення яких складає понад 4700 чоловік.

Для роботи поліцейського наявні комп’ютерна та оргтехніка, підключений Інтернет, у кабінеті є і дитячий куточок з іграшками, книжками, акваріумом з рибками та папужкою. Також громада подбала і про потреби людей з обмеженими можливостями – для них побудований зручний пандус.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів