У Бериславского центра занятости срубили верхушку елки

В Бериславе у районного центра занятости ночью «располовинили» живую ель, которая росла в палисаднике около 10 лет.

Как сообщают «Херсонцы», камера видеонаблюдения запечатлела, как 2 мужчин в куртках с накинутыми на голову капюшонами срезали верхушку дерева и унесли.

Охрану в центре занятости «упразднили» весной ради экономии бюджетных денег.

Пов'язані записи

«Повернення пам’яті Херсона»: у Міністерстві закордонних справ презентували виставку викрадених експонатів

Виставка має назву «Повернення пам’яті Херсона. Викрадене мистецтво, збережене в музейних артпринтах», її мета – нагадати про музейні експонати, які російські окупанти викрали з херсонського музею. Глядачами стали представники іноземного…

Подробиці
Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

Подробиці