Троє людей отримали поранення внаслідок обстрілу Бериславського району

Ворог продовжує обстрілювати населені пункти правобережжя Херсонської області. 

Як повідомили в прокуратурі, близько 15:30 російські окупанти завдали удар по одному із сіл Бериславського району. Попередньо, ворог застосував безпілотник. 

Внаслідок вибуху поранення отримали двоє працівників дорожньої служби. Постраждалих доставили до лікарні. Також вранці росіяни обстріляли село Дудчани з артилерії. 

Там травми голови отримав 42-річний місцевий житель, який в момент обстрілу знаходився у власному будинку. Медики надали допомогу постраждалому. 

Наслідки обстрілів зафіксували правоохоронні органи. Відкрито кримінальне провадження за фактами порушення законів та звичаїв війни. 

Варто додати, що близько 17:00 у Херсоні пролунали три потужні вибухи. Ймовірно, ворог завдав удару балістичними ракетами. Подробиці щодо наслідків поки невідомі. 

Пов'язані записи

Обстріли Херсонщини: минулої доби ворог атакував 38 міст і сіл

Протягом минулої доби російські окупанти здійснили обстріли 38 населених пунктів правобережної Херсонщини. Є загиблий та поранені цивільні. Зокрема, 23 червня під ворожими обстрілами перебували Берислав, Раківка, Білозерка, Томарине, Новорайськ, Чорнобаївка,…

Подробиці
На Херсонщині можуть розширити зону обов’язкової евакуації

У Херсонській області можуть розширити перелік населених пунктів, з яких здійснюватиметься обов’язкова евакуація населення. Це питання обговорили під час чергового засідання обласної комісії з питань евакуації, написали у ХОВА. Йшлося…

Подробиці