Троє людей отримали поранення внаслідок обстрілу Бериславського району

Ворог продовжує обстрілювати населені пункти правобережжя Херсонської області. 

Як повідомили в прокуратурі, близько 15:30 російські окупанти завдали удар по одному із сіл Бериславського району. Попередньо, ворог застосував безпілотник. 

Внаслідок вибуху поранення отримали двоє працівників дорожньої служби. Постраждалих доставили до лікарні. Також вранці росіяни обстріляли село Дудчани з артилерії. 

Там травми голови отримав 42-річний місцевий житель, який в момент обстрілу знаходився у власному будинку. Медики надали допомогу постраждалому. 

Наслідки обстрілів зафіксували правоохоронні органи. Відкрито кримінальне провадження за фактами порушення законів та звичаїв війни. 

Варто додати, що близько 17:00 у Херсоні пролунали три потужні вибухи. Ймовірно, ворог завдав удару балістичними ракетами. Подробиці щодо наслідків поки невідомі. 

Пов'язані записи

На Одещині затримали зрадника – колишній військовослужбовець ЗСУ працював на ворога

Контррозвідка СБУ затримала агента ФСБ на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ. Чоловік у 2005 році звільнився зі служби та оселився в портовому місті. Після початку повномасштабної війни…

Подробиці
Ворог бив з артилерії, РСЗВ та БпЛА: поліція – про наслідки ударів по Херсонщині

Упродовж доби 23 червня російські терористи атакували населені пункти правобережної Херсонщини з артилерії, реактивних систем залпового вогню та БпЛА різних типів. У поліції розповіли про наслідки ударів. Під вогневим ураженням ворога…

Подробиці