Цього року Херсонську область відвідало 3 млн 920 тис. українських туристів, а також понад 57 тис. іноземців. Серед українців лідерами відвідування стали мешканці Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Запорізької та Львівської областей. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
Окрім того, до ТОП-5 країн-лідерів відвідування курортів Херсонщини увійшли Польща, Білорусь, Німеччина, Італія та США.
Окрім чорноморського та азовського узбережь, люди охоче відвідують біосферний заповідник «Асканія-Нова» та Національний природний парк «Джарилгач». Також простежується цілеспрямований потік туристів на Лемурійське озеро у Чаплинському районі.
Завдяки роботі професійних соціологічних фокус-груп виокремлено основні проблемні питання сфери туризму та обслуговування людей. Так, відпочивальники незадоволені якістю умов транспортних перевезень, забезпеченням приміщень для власних потреб та подекуди відсутністю банкоматів.
Тэги: