Стоп бензиновому підпіллю на Херсонщині

Автор: Дарья Мельник 08 Октября 2019 09:16

Як щойно повідомили спеціалісти управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, на території Генічеського та Новотроїцького районів проведені контрольні рейди АЗС та АГЗС, які здійснювали підприємницьку діяльність із суттєвими порушеннями вимог чинного законодавства.

Податківці провели фактичні перевірки двох АЗС та двох АГЗС, які розташовані у Генічеську, смт Сиваське та с.Чкалове. Під час проведених заходів були встановлені порушення вимог Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (зі змінами та доповненнями). А саме здійснення роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним.

За підсумками проведених перевірок до 4 суб’єктів господарювання застосовані фінансові санкції на суму 1,0 млн гривень, по 250,00 тисяч гривень - кожному платнику податків. Перевірки тривають.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів