Старі друзі: як скандальна компанія виграє тендери у Генічеську

Автор: Аркадій Ліснічук 12 Мар. 2019 16:00

На сайті публічних закупок «Prozorro» комунальне підприємство «Генічеський міський пляж» Генічеської міської ради оголосило тендер на ремонтно-будівельні роботи із благоустрою прилеглої території пляжу в частині пішохідної та паркової зони. Загалом очікувана вартість склала близько 1,3 млн грн, а віддали дану закупку компанії ТОВ «Альфа-регіон».

Зазначимо, що згідно з Законодавством України, якщо очікувана вартість робіт складає від 1,5 млн грн – це тендер, якщо менша – прямий договір. Тому виходить, що дану закупку «Альфа-регіон» отримала без торгів.

Судячи з даних аналітичної системи «Youcontrol», дана компанія вже давно знайома із КП «Генічеський міський пляж», оскільки вони фігурують в одній кримінальній справі за фактом одержання неправомірної вигоди.

У матеріалах кримінальної справи йдеться, що посадові особи КП з метою одержання вигоди передали компанії «Альфа-регіон» в оренду частину міського пляжу загальною площею 4,6 гектара. Слідство встановило, що землю компанія отримала в оренду без рішення депутатів на сесії Генічеської міської ради.

Також варто зазначити, що прибережна зона була передана в оренду із грубими порушеннями чинного Законодавства України. На орендованій пляжній ділянці компанія розмістила 38 тимчасових споруд для зайняття підприємницькою діяльністю.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів