Сьогодні у Херсоні завершується голосування за проекти громадського бюджету

Автор: Аркадій Ліснічук 16 Сентября 2019 13:47

Громадський бюджет – інструмент змін на краще у місті. Тільки самі херсонці можуть вирішити, що потрібно їхньому місту найбільше, адже тільки кращі проекти, які набрали більшість голосів, будуть реалізовані коштом міського бюджету у наступному році.

Так, вже підходить до свого завершення етап голосування, який розпочався 2 вересня. Всього було подано 73 проекти, які за два тижні зібрали 15,5 тисяч голосів. Участь у голосуванні взяло близько 8 тисяч херсонців.

Для тих, хто не встиг проголосувати за проекти громадського бюджету, то це можна зробити ще сьогодні до 16:00. Підтримати проект можна онлайн та безпосередньо написавши заяву у центрі надання адміністративних послуг, який знаходиться на проспекті Ушакова, 37.

Для того, щоб проголосувати онлайн необхідно перейти з посиланням й заповнити електронний бланк для голосування.

Зазначимо, що у голосуванні можуть взяти участь херсонці, яким вже виповнилося 16 років. Кожен містянин має шість голосів та може особисто проголосувати за три різні малі проекти (до 250 тис. грн) та три різні великі проекти (від 250 тис. грн до 1, 5 млн грн).

Мінімальна кількість голосів для малих проектів – 300, а для великих – 500. Перемагають проекти, які отримають найбільшу кількість голосів.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів