Прикордонники Херсонського загону продовжують проводити активну роботу з патріотичного виховання молоді. Так учора, до військовослужбовців відділу прикордонної служби «Залізний Порт» завітали школярі з Олександрівки, Чорноморського, Нової Збурївки та Великої Кардашинки. Про це повідомляє прес-служба відомства.
Дітей прикордонники ознайомили з життєдіяльністю підрозділу, основними завданнями, які покладені на Державну прикордонну службу України та особливостями несення служби на морській ділянці кордону.
Військовослужбовці продемонстрували школярам основні види озброєння, техніки, а також навчили розбирати та збирати автомат Калашникова, ознайомили з основами слідознавства, навчили елементам стройової підготовки та провели практичне заняття з тактичної медицини.
Задоволені від зустрічі діти пообіцяли повернутись ще раз у підрозділ, щоб закріпити отриманні нові знання, адже в майбутньому вони мріють поповнити лави «зелених беретів».
Тэги: