Сальдо відмінив комендантську годину на ТОТ Херсонщини на новорічні свята

Гауляйтер ТОТ Херсонщини володимир сальдо відмінив дію указу щодо комендантської години на новорічні свята. 

Як повідомляють рашистські пабліки, посилаючись на “указ губернатора”, комендантську годину відмінили в ніч з 31 грудня на 1 січня. Також обмеження не діятимуть в ніч з 6 на 7 січня. 

Цікаво, що минулого року рашисти забороняли в новорічну ніч виходити зі своїх будинків. Зокрема, обмеження діяли в Генічеському районі. Вочевидь, окупанти вирішили зробити цьогоріч “подарунок” для цивільного населення, яке масово скорочують з поки існуючих робочих місць, обмежують в медичних послугах, відчувають дефіцит товарів першої необхідності та інші “блага руского міра” на ТОТ Херсонщини. 

Відчули на собі “турботу” навіть колаборанти, які працювали в окупаційних адміністраціях. Як раніше повідомляла “Гривна”, під ліквідацію потрапили сільські окупаційні адміністрації в Скадовському районі.

Нагадаємо, що на Миколаївщині не будуть скасовувати комендантську годину на новорічні свята, про що заявив очільник ОВА Віталій Кім. 

 

Пов'язані записи

Грози та короткочасні дощі: синоптики попередили про небезпеку на Херсонщині

На Херсонщині взавтра 7 червня очікуються грози та короткочасні дощі. Синоптики оголосили І рівень небезпечності – жовтий. Про це повідомив Херсонський обласний центр з гідрометеорології. За прогнозом синоптиків, у неділю…

Подробиці
На узбережжі Одещини за день виявили 22 мертвих дельфіни

На території Національного природного парку «Тузлівські лимани» за один день зафіксували безпрецедентну кількість загиблих дельфінів. Лише на 25-кілометровій ділянці узбережжя науковці виявили 22 мертві тварини. Про це повідомив доктор біологічних…

Подробиці