До Дня Незалежності України у Головному управлінні ДСНС України Херсонської області відбулася святкова нарада. Перший заступник начальника Головного управління області наголосив, що незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження і здобуття свого права на свободу.
Під час урочистого заходу за зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Незалежності України правами Голови ДСНС України та Міністра внутрішніх справ України були заохочені грамотами, подяками та отримали чергові звання ряд співробітників Служби порятунку 101.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: