Розпочався прийом заявок на конкурс «Краща книга Херсонщини»

Автор: Иван Подлесный 03 Сентября 2019 09:20

Обласна державна адміністрація з 02 вересня до 01 жовтня 2019 року розпочинає прийом заявок на участь в обласному конкурсі «Краща книга Херсонщини». Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА. 

"Запрошуємо місцевих авторів (упорядників) книг, місцеві видавництва, науково-дослідницькі підприємства, заклади освіти та бібліотеки, громадські об’єднання взяти участь в обласному конкурсі «Краща книга Херсонщини». Він проводиться з метою сприяння розвитку місцевого книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, виховання культури читання та любові до української книги. За встановленою формою до Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації необхідно подати заявку на участь у конкурсі за адресою : 73000, м. Херсон, пл. Свободи,1, каб.411, з позначкою «Конкурс «Краща книга Херсонщини»", - йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, що минулого року кращим романом було визнано "Останній бій Урус-Шайтана" переможця міжнародного конкурсу "Коронація слова" Віктора Вальда. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів