Російські окупанти знову застосовують хімічну зброю на лівобережжі Херсонщини

Окупанти знову застосували хімічну зброю на лівобережжі Херсонщини. Про це повідомляє телеграм-канал “Говорять Снайпер”, який веде доброволець 24 ОШБр “Айдар” Станіслав Бунятов. 

За його словами, боєприпаси з отруйними газами ворог скидає з безпілотників в районі населеного пункту Кринки, де тривають важкі бої. 

Також Бунятов заявив, що першого січня росіяни атакували позиції ЗСУ застосовуючи піхоту та танки. Українські військові відбили штурми окупантів. Як раніше повідомляла “Гривна”, за добу бійці ЗСУ відбили 18 штурмів на лівому березі Дніпра. 

Варто нагадати, що застосування забороненої хімічної зброї вже фіксувалося раніше на лівобережжі Херсонської області. Інформацію про це розповсюдив Інститут вивчення війни у грудні минулого року. 

Мова про аерозольні гранати К-51, які наповнюються подразнюючим газом CS (2-хлорбензальмалононітрил), різновидом сльозогінного газу, який використовується для боротьби з масовими заворушеннями (також відомий як агент контролю заворушень [RCA]).

Однак тоді ОК “Південь” не підтвердили та не спростували інформацію про застосування ворогом хімічної зброї.

 

  • Пов'язані записи

    Обстріли Херсонщини: минулої доби ворог атакував 48 міст і сіл

    Протягом минулої доби російські окупанти здійснили обстріли 48 населених пунктів правобережної Херсонщини. Одна людина загинула, є поранені. Зокрема, 12 червня під ворожими обстрілами перебували Антонівка, Зеленівка, Зимівник, Комишани, Придніпровське, Садове,…

    Подробиці
    З-під ударів дронів на Херсонщині евакуювали дитину, десятьох дорослих і кота

    Поліцейські евакуювали ще 11 жителів Бериславського району з населеного пункту, який постійно потерпає від атак російських безпілотників. Серед врятованих – чотирирічна дівчинка. За даними правоохоронців, через посилення дронових атак на…

    Подробиці