457 тис. грн бюджетних коштів отримає Роман Рибалко – родич депутата Херсонської обласної ради Сергія Рибалко. Саме в таку суму обійшовся капітальний ремонт будівлі на стадіоні «Вікторія» у селі Чулаківка Голопристанського районну. Відповідний звіт про укладений договір із ФОП Рибалко Романом Миколайовичем був опублікований на порталі публічних закупівель «Prozorro».
За даними аналітичної системи «Youcontrol», Сергій й Роман Рибалко спільно володіють компанією «ПМК №132». Сам депутат облради вказаний кінцевим бенефіціаром і володіє 29,5% акціями компанії, а у Романа Рибалко - 31%.
Зазначимо, що це далеко не перший багатомільйонний підряд, який отримає компанія Рибалко на Херсонщині. Як повідомляв сайт «Гривна», «ПМК №132» отримала перемогу у тендері на будівництво дитячого садку на території школи №5. Тоді компанія отримала із міського бюджету 25 млн грн. Також близько 2 млн грн «ПМК №132» отримала за реконструкцію скверу у Голій Пристані.
Тэги: