Команда херсонської екстреної медичної допомоги взяла участь у XII Чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги та показала один із найкращих результатів на змаганнях.
Про це повідомили у Херсонській ОВА. У «Вінницькому медичному ралі – 2026» змагалися 29 бригад із різних регіонів України, а також команди з Польщі та Литви.
Протягом двох днів медики відпрацьовували алгоритми порятунку людей у змодельованих надзвичайних ситуаціях. Сценарії були максимально наближені до реальних умов: ліквідація наслідків ДТП, допомога постраждалим із політравмами та проведення серцево-легеневої реанімації.

За підсумками загального заліку херсонська бригада посіла 19 місце серед усіх учасників. Водночас в одному з найскладніших етапів команда медиків із Херсонщини показала найкращий результат та виборола перше місце. Як нагороду херсонська “екстренка” отримала сучасний портативний ультразвуковий апарат.
Також до суддівського корпусу чемпіонату долучилася керівниця навчально-тренувального центру херсонської “екстренки” Олена Максименко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вдень рятують життя, а ввечері продовжують навчання: студенти ХДУ працюють в екстреній допомозі Херсона
Фото: Херсонська ОВА.









