У Новій Каховці урочисто відкрили ХХ ювілейну Всеукраїнську «Таврійську ярмарку». Експозиції представляють більше 220 учасників з 19 областей України – товаровиробники і підприємці. Загальна кількість відвідувачів ювілейного заходу складе більше 40000 осіб. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
Протягом 20 років Таврійський ярмарок щорічно проводиться традиційно в Новій Каховці і на його виставкових площах із задоволенням розміщують експозиції товаровиробники, підприємці та народні майстри України і зарубіжжя.
Зазначимо, що за 20 років існування близько 1 млн людей відвідало ярмарок та понад 2800 компаній з України та 8 інших країн світу.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: