Підготовка до опалювального сезону на Херсонщині: уряд виділив понад 2 млн гривень

Кабмін спрямував понад 2,2 млн гривень з резервного фонду в межах плану стійкості Херсонщини щодо підготовки до нового опалювального сезону.

Як повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, ці кошти буде витрачено на придбання додаткової блочно-модульної котельні для Херсонщини.

«Потребу в купівлі такого обладнання ми озвучували Премʼєр-міністерці Юлії Свириденко під час її нещодавнього візиту до області. І важливо, що рішення про початок фінансування цих робіт оперативно ухвалили. Розраховуємо на подальшу підтримку», – зазначив він.

Додаткове обладнання дасть змогу посилити резервне теплопостачання та забезпечити більш стабільну роботу критичної інфраструктури в умовах постійного російського енергетичного терору. Місцева влада сподівається, що блочно-модульну котельню вдасться встановити й привести в робочий режим до початку нового опалювального сезону.

Нагадаємо, що підготовка до зими відбувається в межах розробленого плану стійкості регіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плани стійкості регіонів: Херсонщина – серед аутсайдерів за темпом робіт

Ілюстративне фото: “Гривна”

Пов'язані записи

Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

Подробиці
Катували жителів Херсонщини: оголошено вироки двом росіянам – «сенатору» й поліцейському

Суд заочно оголосив вироки двом росіянам за катування у 2022 році мирних жителів Херсонщини – нелегальні ув’язнення та «вибиття» показань. Один із російських злочинців – 49-річний житель Московської області, який…

Подробиці