Передвиборчі технології в дії?

Автор: Григорій Сергієнко 09 Февр. 2019 17:32

Олександр Співаковський – народний депутат України, який представляє інтереси Херсонської області у Верховній Раді. Також із минулого року він обіймає посаду ректора Херсонського державного університету.

Наразі в Україні проходить активна піар-компанія перед виборами Президента України та депутатів ВР: рекламні борди по всьому місту, реклама в інтернеті, агітація на вулицях й багато інших методів залучити нових виборців до своєї кандидатури. Натомість, один політик вирішив відзначитися серед всіх й до своєї агітації залучив студентів власного ж університету.

В інтернеті поширюються знімки, що члени студентської ради ХДУ просять у студентів університету ставити «лайки» та поширювати дописи їх ректора в соціальній мережі «Фейсбук». Якщо декілька днів послідкувати за сторінкою ректора ХДУ то можна побачити, що його досить-таки активно «репостять», але у своїй більшості це роблять його студенти, яких просто залучили до піар-кампанії Співаковського.

Зі слів самих студентів, за таке «волонтерство» та «патріотизм до університету» їм будуть допомагати при складнощах у навчанні.

Так це чи ні наразі однозначно сказати неможливо. Є тільки припущення, пости в соцмережі та думки її користувачів. Але ж давно не секрет, що перед будь-якими виборами використовуються різні технології, як з боку команди прихільників, так й з боку недоброзичливців...

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів