На вулиці Котляревського вчора близько 11-ї години ранку увагу патрульних привернув невідомий. Він копирсався в кущах, щось шукаючи. Інспектори вирішили поспілкуватись із чоловіком. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції у Херсонській області.
Той помітно занервував, побачивши поліцейських. Охоронцям порядку така поведінка видалась підозрілою, тож громадянину провели поверхневу перевірку.
У нього виявили пакет із патронами. Загалом 50 набоїв – 30 схожих на бойові та ще 20 схожих на набої травматичної дії.
Також патрульні встановили, що 45-річний херсонець вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. Його затримали й передали слідчо-оперативній групі Корабельного відділення поліції. Виявлене було вилучено.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: